Véradás 2018

Kedves Múzeumbarát Látogató!

A Magyar Vöröskereszt jóvoltából lehetőség lesz a makói múzeumban 2018. június 12-én (kedden) reggel 8.00 órától 11.00 óráig Önnek is bekapcsolódni a véradó programba.

Hívjuk és várjuk!

Aki megfelel az előírásoknak, ezen a napon akár egy embertársunk gyógyulását is elősegítheti, de életet is menthet.

Véradó lehet mindenki, aki:

·         egészségesnek érzi magát

·         az adatfelvételhez lakcímkártya, a személyi igazolvány és a TAJ-szám (ez lehet a TAJ kártya, a TAJ számot tartalmazó irat, lelet, illetve a véradó általi bemondás is.) feltétlenül szükséges

·         elmúlt 18 éves, de még nincs 65 éves

Ezen felhívásnak, aki eleget tesz, az a József Attila Múzeum ajándékaként

„József Attila: kiszombori versesfüzet” hasonmás kiadásával lesz gazdagabb.

Kérem, ragadja meg az alkalmat és „bátorságával” tegyen egy lépést az ÉLETÉRT!

Várjuk szeretettel:

Szikszai Zsuzsanna

sk.

Az eseménnyel kapcsolatos hírekről ide kattintva A rólunk írtákban megtudhatod.

There is no image or category is unpublished or not authorized